فروشگاه پارسیتک

آماده سازی کاور برای محصول

آماده سازی کاور برای نمایش در تلگرام و اینستاگرام

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول آن را با 20 % تخفیف خریداری کنید.
20 %
قیمت : 25,000 تومان
افزودن به سبد خرید
تخفیفدارد
آماده سازی کاور برای محصول
آماده سازی کاور برای محصول

شبکه های اجتماعی امروزه در میان کاربران پرطرفدارشده که می توان از این طریق بیشترین مشتری را جذب کرد، فقط کافی است یک صفحه مخصوص به خود ایجاد کنید ودر زمینه تخصصی خود اطاعاتی در این شبکه ها به اشتراک بگذارید.برای صفحه خود یک آرم و لوگوی مخصوص وب سایت خود طراحی کنید.

آماده سازی کاور برای نمایش در کانال ها و ربات های تلگرامی و اینستاگرام

در گذشته فقط تبلیغات بنری مرسوم بود که  باید هزینه زیادی انجام می شد تا بنر طراحی و بر روی برخی از سایت های پربازدید قرا گرفته شود.
 اما امروزه با وجود شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام و... این امکان بوجود آمده که خیلی راحت و با سرعت بالا  بتوانید محصولات خود را بین تمام مردم به اشتراک بگذارید.
کاور تلگرام یا اینستاگرام تصویری است که در آن عکس محصول همراه با توضیح مختصری قرار می گیرد و تمام بازدید کننده ها قبل از ورود به کانال شما می توانند کاور را مشاهده کنند،چنانچه  کاور طراحی جذابی داشته باشد افراد زیادی را روانه کانال شما می کند و  از این طریق تاثیر زیادی روی فروشتان خواهد داشت .

امروزه افراد زیادی از طریق تلگرام محصولات خود را به فروش می رسانند و کانال های پربازدید با قراردادن تبلیغات مختلف  و تبادل لینک کسب درآمد می کنند.

متخصصین پارسیتک با طراحی کاور های جذاب و حرفه ای می توانند به فروش محصولتان کمک کننند.

 
 
 
 
 
خرید {{name}}

در صورتیکه که 10 کاور به بالا سفارش دهید می توانید از تخفیفات ویژه پارسیتک استفاده کنید.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.